Úvod  » informace  » nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Jak dlouho kurz trvá?

 

Obvykle 3,5 hodiny. Nikam nechvátáme, až uvaříme, tak uvaříme.

 

V kolik hodin kurz začíná?

 

Pokud není uvedeno jinak, ve všední dny začínáme v 18.00 hod., o víkendech v 10.00 hod. Dostavte se, prosím, 15 minut před začátkem kurzu z důvodu administrativních úkonů.

 

Kolik účastníků bude na kurzu?

 

Minimálně 6 a maximálně 12 - 14.

 

Musím umět vařit?

 

Rozhodně ne. Naše lekce jsou koncipovány tak, že naučíme vařit i úplného lajka. Naopak ty, kteří už mají zkušenosti, naučíme vychytávky s daným tématem spojené.

 

Co si mám s sebou přinést?

Není třeba si cokoliv nosit. Půjčíme vám zástěru, suroviny potřebné pro přípravu menu, pracovní pomůcky a následný úklid jsou zahrnuty v ceně kurzu. Stejně tak konzumace vybraných nealkoholických nápojů, piva, vína a kávy. Co si na kurzu uvaříte, to si také sníte.

U cukrářských kurzů si hotové výrobky odnesete domů v připravených krabičkách. Malé občerstvení je zajištěno.

 

Jak bude kurz probíhat?

Na začátku si každý utvoří dvojici, ve které bude celý večer pracovat. Tato dvojice dostane přidělené pracovní místo, suroviny, pracovní pomůcky a skripta s receptem a popisem každého jídla z připravovaného menu.  Lektor předvádí pracovní postup a vy vaříte jídlo společně s ním. To následně sníte a mezitím naši pomocníci připraví pracovní místa na přípravu dalšího chodu. Po odvaření celého menu společně s kuchařem posedíme a probereme celý večer u sklenky dobrého vína.

 

Co když nebudu moct přijít?

Účast na kurzu lze zrušit do 7mi pracovních dní před začátkem kurzu a bezplatně zarezervovat jiný termín, popř. za sebe můžete poslat náhradu.

 

Lze u vás uspořádat teambuilding?

Ano, pořádání teambuildingových akcí je jedna z našich specialit. Akci připravíme na míru podle vašich požadavků. Maximální počet účastníků je 14. Připravíme menu včetně občerstvení a nápojů. Délka a cena akce záleží na zvoleném menu a počtu účastníků. Rádi vám připravíme cenovou kalkulaci.

 

Je možné udělat kurz na míru?

Samozřejmě, rádi vytvoříme kurz přímo pro vás. Cena a menu se odvíjí od dohody. Takovýto kurz je možné připravit pro 2 – 14 účastníků.KONTAKTNÍ INFORMACE:

GOURMET FACTORY
Otavská 1453 | 370 11 České Budějovice
telefon: +420 601 164 556
email: info@gourmetfactory.czNAJDEŠ NÁS NA FACEBOOKU    

© 2017 - 2020 | Gourmet Factory